Безкоштовна гаряча лінія з 10:00 до 19:00 0 800 503 507 + 380 67 327 11 25 + 380 68 604 25 52

Сooking Chef

Надійний помічник на вашій кухні!

дізнатися більше

Особливості Cooking chef

 • Індукційний нагрів

  Cooking Chef – це перша кухонна машина, яка готує завдяки сучасній технології індукційного нагріву, що є швидшою та енергоефективною. Більше вам не потрібна ані пательня, ані плита, бо все зварить, замісить та приготує кухонна машина Cooking Chef.
 • Температурний діапазон до 180 градусів.

  Ви маєте можливість встановити температуру від 20⁰до 180⁰С з кроком 1⁰С і легко приготувати будь-які страви на ваш смак від соусів, кремів до борщів, різотто, та навіть відмінно справитись з темперуванням шоколаду.
 • 24 попередньо встановлених програм

  Від справжньої італійської пасти та вишуканих соусів, до неймовірних рецептів меренги, других страв та десертів. Кухонна машина підкаже Вам крок за кроком — і Ваша улюблена страва готова!
 • Новий LCD-дисплей

  Надзвичайно легкий у використанні дисплей показує усі вибрані налаштування та етапи обраної програми. Повний контроль та надзвичайна точність!
 • 3 різні приводи в одній машині

  Приводи дозволяють під’єднувати будь-які насадки і тим самим розширювати можливості Cooking Chef. А завдяки одночасній роботі усіх трьох приводів ви економите час. Кухонна машина змішає, нашаткує чи то зробить фарш або коктейль – і все це одночасно за лічені хвилини.

Разом з машиною ви ОТРИМУЄТЕ

 • К-подiбна насадка
  Готуєте пасту, чи бісквіти, або навіть перемішуєте картоплю, К-подібна насадка з легкістью впорається з роботою
 • Потужний вiнчик
  Надпотужний вінчик зуміє за декілька хвилин збити білки з цукром до крутих піків, приготує густий крем та рівномірно розмішає тісто для млинців - яка смакота!
 • Гак для тiста
  Посилений гак для тіста здатний впоратися з найскладнішою роботою: від тіста для піци до тіста для пасти. Якщо Вам потрібна надпотужна сила - дозвольте цій кухонній машини зробити усю роботу за вас.
 • Насадка для делiкатного помiшування
  Ця гнучка насадка знімає всі інгредієнти з внутрішньої поверхні чаші і ретельно змішує їх в крем або рідке тісто.
 • Насадка для помiшування
  Унікальна насадка, яка допомагає при змішуванні і виконує роль помічника до будь-якої насадки, окрім гаку для тіста, та допомагає інгредієнтам потрапити до чаші, не затримуючись на її краях.

Сooking Chef

Легко впорається з поставленою задачею

Більш ніж 20 додаткових насадок гарантують 100% задоволення від процесу приготування.
переглянути ассортимент
Готуйте вишукані страви з мінімальними зусиллями вже сьогодні
від30 120 грн
Придбати зараз