Безкоштовна гаряча лінія з 10:00 до 19:00 0 800 503 507 + 380 67 327 11 25
Майстер-клас
Здоровий Хліб
17 серпня. п'ятниця Початок в 10:00.
Київ вулиця Студентська, 5, Київ, Украина, 02000
Ведучий
Игорь Лаврешин
Игорь Лаврешин (Igor Lavreshin @lavrbread) - пекарь-ремесленник, эксперт по здоровому питанию, консультант по хлебопечению. Обучался в NIP (Nazionale Italiana Pizzaioli & Panificazione) - Италия, RICHEMONT CENTRE OF EXCELLENCE for bakery and confectionery (Richemont Craft School) - Швейцария, шеф-инструктор NIPfood (Италия), преподаватель Кулинарной Академии Ассоциации шеф-поваров Украины.
Организатор
Kenwood Studio
 
9 людей вже зареєструвались.
Встигніть і ви!
На майстер-класі розповімо про:

"Здоровий Хліб" - таким можна назвати той який містить в своєму складі 70-80% цельнозерноновой борошна. Тим, хто стежить за своїм здоров'ям, важливо вживати хліб з цільного зерна. Вчені довели, що люди, що з'їдають більше цільнозернових і багатих на клітковину продуктів, менше схильні до ризику ряду хвороб. Цільнозерновий хліб, що містить в своєму складі всю користь цілого зерна, зміцнює організм, продовжує молодість. Хліб з такого борошна по праву можна назвати лікувальним продуктом.

У програмі: повний цикл цельнозенового хлібопечення, виведення закваски, заміс тесту, расстойка і обминання, формування, випікання, зберігання.
Ви ознайомитеся з темою ферментації тіста і способах визначення якості борошна. Випічка відбуватиметься в пароконвекційні печах Convotherm. Тільки Convotherm знає, як це новаторське обладнання надихає приготування живого, здорового хліба!

День перший. "Хліб з первородним пшениці - айкорн, камут, спельта, жито"
У програмі: - спельтовой хліб на закваске- спельтовой з насінням льону Палички гриссини з спельтовой борошна-Йоркширський пудинг з спельти- Галети "5 зерен" з борошна камут- Хліб з айкорн (первородна полбовая пшениця однозернанка)

День другий. "Житній хліб і заварний хліб"
У програмі: - 100% житній хліб на закваске- Десертний заварний хліб з родзинками і спеціямі- Бородинський хліб-Житні фінські краюшкі- Тірольські житні лепешкі- Традиційний пшенично-житній хліб на заквасці.


Вартість заходу 2500 грн два дня або 1300 грн один день

Реєстрація на мк по тел 0673271125 Татьяна