Безкоштовна гаряча лінія з 10:00 до 19:00 0 800 503 507 + 380 67 327 11 25 + 380 68 604 25 52

Умови використання сайту

1. Вступ

Уважно прочитайте умови перед використанням даного сайту. Ці умови стосуються всіх переглядів та кожного використання сайту, а також інформації (включаючи текст, графіку, відеокліпи, фотографії, звукові файли, ілюстрації та програмне забезпечення) і послуг (далі в сукупності «Контент»), представленої на сайті. Використання Вами цього сайту означає, що Ви повністю приймаєте ці умови. У разі незгоди з цими умовами, будь ласка, не відвідуйте та не використовуйте цей сайт.

Kenwood Limited залишає за собою право змінювати/доповнювати Умови використання cайту в будь-який час, без будь-якого попереднього повідомлення про це. Нові Умови використання cайту набувають чинності одразу після їх опублікування на cайті.

Ваше подальше користування Сайтом після внесення будь-яких таких змін/доповнень до Умов використання сайту означає Вашу згоду із такими змінами/доповненнями.

Ви завжди повинні знайомитись з Умовами використання сайту до початку його використання.

2. Права власності на сайт і контент

Сайт належить Kenwood Limited, компанії, яка зареєстрована в Англії та Уельсі під номером 872044, з зареєстрованим офісом у Нью Лейн, Гавант, P09 2NH, Англія.

Контент сайту належить Kenwood Limited ("Kenwood"), їх ліцензіарам та компаніям, які входять до De'Longhi Group.

Всі складові сайту, включаючи (але не обмежуючись ними) дизайн макетування, зовнішній вигляд, графіку, фотографії, зображення, статті, розповіді, Контент та інші матеріали, які доступні на сайті, охороняються у відповідності з законодавством Великобританії, але можуть регулюватися і нормами права інших країн, в тому числі нормами міжнародного права. Сайт та матеріали, які розміщені на сайті, захищені правами інтелектуальної власності, у тому числі авторськими правами, правами на використання комерційних найменувань та знаків для товарів і послуг (торговельних марок), включаючи назву «Kenwood» і логотип, та належать Kenwood Limited або використовуються Kenwood Limited згідно з ліцензією або за згодою власника таких прав.

Жодна частина сайту або Контенту не може бути скопійована, змінена, відтворена, розповсюджена, передана, показана, виконана, видана за допомогою будь-яких засобів, за винятком випадків, коли таке використання дозволене компанією Kenwood Limited та компаніям, які входять до De'Longhi Group.

Сайт, Контент і всі права щодо Сайту залишаються ексклюзивною власністю Kenwood Limited, а також відповідних уповноважених представників De'Longhi Group.

Модифікація, зміна, трансформація будь-яких матеріалів Сайту та/або використання матеріалів в інших цілях ніж зазначено в цих Умовах, є порушенням авторського права та інших прав інтелектуальної власності Kenwood Limited та/або відповідних уповноважених представників De'Longhi Group. Торгова марка «Kenwood», інші торгові марки, фірмові найменування, фірмові знаки та логотипи, які містяться на Сайті, належать компанії Kenwood Limited та/або іншим компаніям, які входять до складу De'Longhi Group. Використання будь-якої вищевказаної торгової марки, знаку та логотипу та/або іншого матеріалу, що міститься на Сайті, суворо забороняється.

3. Авторські права

Виключні права інтелектуальної власності на Контент сайту має Kenwood Limited та/або відповідні компанії, які входять до складу De'Longhi Group.

Ви можете переглядати, програвати, роздруковувати або завантажувати документи, аудіо або відео матеріали цього сайту тільки для особистих, інформаційних, некомерційних цілей, якщо інше прямо не заборонено на сайті і за умови, що Ви дотримуватиметесь умов авторського права та інших прав власності на вміст Сайту. Не дозволяється змінювати матеріали даного сайту, а також копіювати, поширювати, передавати, відтворювати, виставляти на публічний огляд, демонструвати, створювати похідні роботи, передавати або продавати будь-які елементи Контенту. Якщо інше не встановлено законом про авторське право, забороняється повторно використовувати елементи Контенту без отримання спеціального дозволу Kenwood Limited та/або іншим компаніям, які входять до складу De'Longhi Group, ця заборона поширюється на використання Контенту на інших сайтах або в комп'ютерних мережах. Ви не можете змінювати чи знищувати будь-які повідомлення про авторське право, торгові марки чи інші посилання на об’єкти права інтелектуальної власності. Якщо Ви завантажуєте програмне забезпечення (включаючи заставки для екрана, піктограми, відеоматеріали або шпалери для робочого столу, але не обмежуючись ними) з сайту, програмне забезпечення, включаючи будь-які файли або зображення, що є частиною програмного забезпечення і дані, що супроводжують програмне забезпечення (далі «ПЗ»), Ви отримуєте право використовувати ПЗ, що надається компанією Kenwood Limited та/або іншим компаніям, які входять до складу De'Longhi Group, яка володіє правами інтелектуальної власності, яке обмежується установкою ПЗ в місці його використання та доступу до ПЗ. Ваше право власності обмежується носієм, на якому записано ПЗ, і Ви не отримуєте жодних прав інтелектуальної власності ані на ПЗ ані на його окремі складові.

4. Торгові марки

Всі назви продуктів і торгових марок Kenwood та інші, які згадуються на цьому сайті, є знаками комерційними найменуваннями/знаками для товарів і послуг (торговими марками) Kenwood Limited та/або компаній De'Longhi Group , якщо не вказано інакше. Ви не можете без спеціального дозволу Kenwood та/або компаній De'Longhi Group використовувати, копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати в комп'ютер, передавати, поширювати або змінювати знаки для товарів і послуг (торгові марки) Kenwood Limited та/або компаній De'Longhi Group будь-яким шляхом, включаючи використання на інших вебсайтах або комп'ютерних мережах, або в публічному доступі в рекламних цілях.

5. Відмова від гарантій

Сайт та його Контент створюється і функціонує «як є» без будь-яких гарантій, включаючи гарантії щодо якості, придатності для конкретної мети і відсутності посягань на інтелектуальну власність, але не обмежуючись ними. Контент сайту призначений тільки для загальної інформації.

Kenwood Limited та/або іншим компаніям, які входять до складу De'Longhi Group не дають жодних гарантій, що інформація на сайті точна, повна, безпомилкова, актуальна, не гарантує, що даний сайт функціонує без помилок або що цей сайт, його сервер або утримання вільні від вірусів або аналогічних шкідливих елементів. Kenwood Limited та/або іншим компаніям, які входять до складу De'Longhi Group надалі не гарантують точності, адекватності, корисності, своєчасності та надійності матеріалів, що надаються на сайті. Будь-яке використання такого матеріалу здійснюється на Ваш власний ризик.

Використовуючи Сайт, Ви підтверджуєте та погоджуєтесь, що Kenwood Limited та/або іншим компаніям, які входять до складу De'Longhi Group не гарантують та не нестимуть жодної відповідальності за доступність/недоступність будь-яких матеріалів на Сайті, відсутність будь-яких помилок в роботі Сайту або їх усунення, а також відсутність вірусів чи інших шкідливих компонентів на Сайті.

Kenwood Limited та/або іншим компаніям, які входять до складу De'Longhi Group залишають за собою право в будь-який час змінити або видалити весь сайт або елементи сайту в будь-який час без попереднього повідомлення про це.

6. Обмеження відповідальності

Ви користуєтеся даним сайтом на свій власний ризик. Компанія Kenwood Limited та/або іншим компаніям, які входять до складу De'Longhi Group, їх акціонери, директори, агенти та інші особи, які беруть участь у розробці, створенні та адмініструванні даного сайту, ні при яких обставинах не несуть відповідальності за будь-які збитки (включаючи спеціальні або випадкові, прямі або непрямі збитки, але не обмежуючись ними), які є результатом використання сайту.

Kenwood Limited та/або компанії De'Longhi Group усвідомлюють, що ніщо в правилах користування сайтом не виключає або накладає на них відповідальність за особистий збиток, нанесений внаслідок недбалості або обману.

Kenwood Limited та/або компанії De'Longhi Group у жодному разі не несуть відповідальності за будь-які прямі, непрямі та опосередковані збитки, які можуть виникнути в результаті користування та/або неможливості користування сайтом, навіть якщо Kenwood Limited та/або компаніям De'Longhi Group було наперед відомо про можливість понесення таких збитків.

7. Посилання на сайти інших підприємств

Kenwood Limited та/або компанії De'Longhi Groupне здійснюють контроль над веб-сайтами, посилання на які наводяться на цьому сайті. Посилання наводяться тільки для інформації і зручності користувача, дозволяють отримати доступ до інформації про продукцію та послуги, що надаються третіми особами. Kenwood та/або компанії De'Longhi Group не несуть відповідальності за ці сайти і їх вміст, не здійснюють будь-якого контролю над такими сайтами, не оцінюють та не підтверджують будь-яку інформацію чи матеріал, які пропонуються на інших сайтах, доступ до яких Ви отримуєте через сайт Kenwood. Таким чином, ви користуєтеся такими сайтами на власний ризик. Вам слід знати, що дані сайти можуть використовувати куки, збирати дані, запитувати інформацію особистого характеру, тому спочатку слід ознайомитися з умовами використання такого сайту.

8. Зловмисне використання сайту

Ви підтверджуєте та погоджуєтесь, що будете нести відповідальність за будь-яку інформацію, яку Ви надаєте/направляєте, використовуючи сайт.

Заборонено передавати будь-які матеріали протизаконного, загрозливого, наклепницького, образного, непристойного, порнографічного чи іншого характеру, що представляють собою або здатні спровокувати протизаконні дії, порушити права будь-якої сторін фізичної чи юридичної особи, або спричиняють (чи можуть спричинити) шкоду, містять погрозу або порушують норми суспільної моралі, можуть призвести до відкриття кримінального провадження, цивільної або адміністративної відповідальності, чи будь-яким іншим чином порушити законодавство. Також забороняється використання сайту в рекламних або будь-яких комерційних цілях.

Суворо забороняється будь-яким чином впливати на інших відвідувачів сайту з комерційною метою. Будь-яка інформація розміщена Вами на сайті вважається неконфіденціною та може бути використана Kenwood Limited та/або іншим компаніям, які входять до складу De'Longhi Group без обмежень.

9. Відмова від відповідальності за участь користувачів

Kenwood Limited та/або іншим компаніям, які входять до складу De'Longhi Group може надавати право переглядати і поширювати контент сайту, наприклад, шляхом відправки поштових листівок іншим особам. Користуючись такими послугами, Ви погоджуєтесь із тим, що Kenwood в даному випадку пасивний учасник розповсюдження і не несе ніякої відповідальності за інформацію, що міститься в матеріалах, створених Вами або іншими користувачами. Kenwood Limited та/або іншим компаніям, які входять до складу De'Longhi Group залишають за собою право видалити будь-яку інформацію або матеріали, які, на їх думку, порушують умови використання сайту або є неприйнятними для Kenwood Limited та/або іншим компаніям, які входять до складу De'Longhi Group.

10. Використання сайту дітьми

Якщо Вам немає 16 років, Вам необхідно запитати дозвіл батьків або опікунів перед тим, як: відправляти нам або запитувати будь-яку інформацію;брати участь у змаганнях або іграх, які вимагають надати інформацію про Вас або передбачають призи. Продовжуючи користуватися сайтом або пропонованими послугами, Ви підтверджуєте отримання дозволу батьків або опікунів.

11. Незапитувані матеріали

Якщо не встановлено іншого, Kenwood не приймає незапитувані матеріали за допомогою даного сайту.

Разом з тим, не обмежуючись викладеним, у разі якщо Ви надаєте або направляєте будь-яку інформацію чи матеріал на сайт, Ви надаєте Kenwood Limited та/або іншим компаніям, які входять до складу De'Longhi Group безоплатне, безвідкличне невиключне право на використання, відтворення, зміну, видання, публікацію і розповсюдження такої інформації чи матеріалів в будь-який формі та будь-яким способом зараз та в майбутньому.

12. Рекомендації

Відгуки, представлені на даному сайті, були обрані з листів, електронної пошти та дзвінків на адресу компанії Kenwood Limited та/або іншим компаніям, які входять до складу De'Longhi Group від споживачів.

У разі якщо на сайт Kenwood надходять думки, коментарі, твердження третіх осіб, Kenwood Limited та/або іншим компаніям, які входять до складу De'Longhi Group не несуть жодної відповідальності за відбір, перевірку та контроль такої інформації, у тому числі за її достовірність, точність, надійність, дотримання норм авторського права та інших вимог законодавства.

13. Чинний закон і юрисдикція

Дані умови регулюються чинним законодавством Великобританії. Ви погоджуєтесь та підтверджуєте, що будь-який спір (позов), який може виникнути у зв’язку з даними Умовами розглядатиметься судами Великобританії. Погоджуючись з даними Умовами Ви підтверджуєте свою згоду з юрисдикцією цих судів з метою врегулювання такого спору (позову).

У разі, якщо будь-яке із положень цих Правил та Умов буде визнано незаконним, недійсним чи таким, що не підлягає виконанню, це не впливає на законність та дійсність інших положень.

14. Як з нами зв'язатися

Ви можете зв'язатися з нами за адресою:

Kenwood Limited
Attention: Web Site Manager / Data Privacy Officer
New Lane
Havant
PO9 2NH
United Kingdom

ТОВ "ДЕЛОНГІ УКРАЇНА"
Україна
м. Київ, 04050
вул. Студентська 5-7В
тел.: +38 044 586 98 51
факс: +38 044 586 98 54

Конфіденційність

1. Вступ

Політика конфіденційності Kenwood полягає в захисті приватних прав клієнтів. Це положення розкриває принципи роботи з інформацією, включаючи тип даних, які ми можемо збирати і зберігати, спосіб їх використання та особи, яким ці дані надаються. Ви також можете зв'язатися з нами, якщо у Вас є які-небудь питання стосовно Вашої особистої інформації.

Конфіденційність відноситься до даних, отриманих компанією Kenwood Limited, та/або компанією De'Longhi Group і дочірніми компаніями в Європі, які поширюють продукцію компаній De'Longhi Group. Наступні положення створені для розуміння Вами того, як використовуються Ваші дані.

Ви можете використовувати наш сайт без зазначення будь-яких персональних даних. Проте в деяких випадках, коли персональна інформація необхідна, в першу чергу вона використовується для того, щоб забезпечувати обслуговування клієнтів, що максимально відповідає їхнім запитам, а також удосконалювати якість послуг Kenwood. Крім того, ми можемо також використовувати Ваші дані, щоб відправляти Вам час від часу цікаві новини про продукцію та послуги, що надаються компанією Kenwood та/або компаніями De'Longhi Group. Компанія не буде продавати або передавати ніяку особисту інформацію, отриману від Вас, за винятком випадків, коли буде зобов'язана зробити це на підставі закону.

2. Зберігання і захист наданої інформації

Ваші дані можуть передаватися, зберігатися та оброблятися Kenwood Limited та/або компаніями De'Longhi Group, їх дочірніми компаніями або іншими компаніями, що надають допомогу в обслуговуванні клієнтів компаніями De'Longhi Group всередині або за межами Європейського Союзу, але вони не можуть розкриватися будь-яким третім особам за межами компанії De'Longhi Group, її дочірніх компаній або інших компаній, що надають допомогу в обслуговуванні клієнтів компаній De'Longhi Group. Ми вживаємо заходів безпеки для захисту інформації від неавторизованих осіб і проти незаконної обробки, випадкових втрат, руйнувань і збитків. Ми будемо зберігати Вашу інформацію протягом допустимого періоду часу, або законом відповідно до чинного законодавства .

Ця інформація буде оброблятися відповідно до розпорядження Європейського парламенту, згідно з національними законами.

3. Згода користувача

Надаючи нам свої дані, ви погоджуєтеся на умови використання інформації, викладені в цих правилах. Якщо ми вносимо правки в умови конфіденційності, то ці зміни ми публікуємо на цій сторінці, ми також можемо розмістити нотатки на інших сторінках сайту, таким чином, Ви можете бути в курсі тієї інформації, яку ми збираємо і способи її використання. Продовжуючи користуватися послугами, Ви тим самим погоджуєтеся з усіма змінами, що вносяться до цього документу.

4. Кукі

Kenwood Limited та/або іншим компаніям, які входять до складу De'Longhi Group використовувати "Cookies" - невеликі текстові файли, що зберігаються у Вашому комп'ютері. Багато інтернет браузерів налаштовані таким чином, щоб оповіщати про отримання "куки" (надаючи можливість вибору, приймати їх чи ні) або блокувати отримання всіх файлів "Cookies". Якщо Ви віддаєте перевагу блокувати файли "Cookies", то деякі властивості (функції) даного сайту будуть Вам не доступні.

Якщо ви не встановите блокування, наша система буде використовувати файли "Cookies " при відвідуванні цього сайту. Файли "Cookies" дозволяють розпізнавати Ваш комп'ютер при наступному зв'язку, виключаючи повторні запити інформації, вже введеної Вами раніше. "Сookies" також полегшують завдання модифікації нашого сайту, щоб зробити його більш корисним для користувачів.

5. Неповнолітні

Неповнолітні не можуть надавати персональну інформацію без згоди батьків (опікунів чи піклувальників).

6. Посилання на сайти інших підприємств

Kenwood Limited та/або іншим компаніям, які входять до складу De'Longhi Group не здійснюють контроль над посиланнями, які наводяться на цьому сайті. Перехід по цих посиланнях не означає, що надані персональні дані будуть передані іншим сайтам. Посилання наводяться тільки для інформації і зручності користувача, дозволяють доступ до інформацію про продукцію та послуги, що надаються третіми особами. Kenwood Limited та/або іншим компаніям, які входять до складу De'Longhi Group не несуть відповідальності за використання персональної інформації іншими сайтами.

7. Контакти

Ви маєте право переглядати інформацію про Вас, а також можете просити нас внести необхідні зміни для її правильності та актуальності. Для цього зв'яжіться, будь ласка, з нами. При цьому, ми залишаємо за собою право запросити винагороду (компенсацію) за наші витрати на надання Вам докладної інформації.

Ви можете зв'язатися з нами за адресою:

Kenwood Limited
Attention: Web Site Manager / Data Privacy Officer
New Lane
Havant
PO9 2NH
United Kingdom

ТОВ "ДЕЛОНГІ УКРАЇНА"
Україна
м. Київ, 04050
вул. Студентська 5-7В
тел.: +38 044 586 98 51
факс: +38 044 586 98 54