Безкоштовна гаряча лінія з 10:00 до 19:00 0 800 503 507 + 380 67 327 11 25

Умови використання сайту

1. Вступ

Уважно прочитайте умови перед використанням даного сайту. Ці умови стосуються всіх переглядів та кожного використання сайту, а також інформації (включаючи текст, графіку, відеокліпи, фотографії, звукові файли, ілюстрації та програмне забезпечення) і послуг (далі в сукупності «Контент»), представленої на сайті. Використання Вами цього сайту означає, що Ви повністю приймаєте ці умови. У разі незгоди з цими умовами, будь ласка, не відвідуйте та не використовуйте цей сайт.

Kenwood Limited залишає за собою право змінювати/доповнювати Умови використання cайту в будь-який час, без будь-якого попереднього повідомлення про це. Нові Умови використання cайту набувають чинності одразу після їх опублікування на cайті.

Ваше подальше користування Сайтом після внесення будь-яких таких змін/доповнень до Умов використання сайту означає Вашу згоду із такими змінами/доповненнями.

Ви завжди повинні знайомитись з Умовами використання сайту до початку його використання.

2. Права власності на сайт і контент

Сайт належить Kenwood Limited, компанії, яка зареєстрована в Англії та Уельсі під номером 872044, з зареєстрованим офісом у Нью Лейн, Гавант, P09 2NH, Англія.

Контент сайту належить Kenwood Limited ("Kenwood"), їх ліцензіарам та компаніям, які входять до De'Longhi Group.

Всі складові сайту, включаючи (але не обмежуючись ними) дизайн макетування, зовнішній вигляд, графіку, фотографії, зображення, статті, розповіді, Контент та інші матеріали, які доступні на сайті, охороняються у відповідності з законодавством Великобританії, але можуть регулюватися і нормами права інших країн, в тому числі нормами міжнародного права. Сайт та матеріали, які розміщені на сайті, захищені правами інтелектуальної власності, у тому числі авторськими правами, правами на використання комерційних найменувань та знаків для товарів і послуг (торговельних марок), включаючи назву «Kenwood» і логотип, та належать Kenwood Limited або використовуються Kenwood Limited згідно з ліцензією або за згодою власника таких прав.

Жодна частина сайту або Контенту не може бути скопійована, змінена, відтворена, розповсюджена, передана, показана, виконана, видана за допомогою будь-яких засобів, за винятком випадків, коли таке використання дозволене компанією Kenwood Limited та компаніям, які входять до De'Longhi Group.

Сайт, Контент і всі права щодо Сайту залишаються ексклюзивною власністю Kenwood Limited, а також відповідних уповноважених представників De'Longhi Group.

Модифікація, зміна, трансформація будь-яких матеріалів Сайту та/або використання матеріалів в інших цілях ніж зазначено в цих Умовах, є порушенням авторського права та інших прав інтелектуальної власності Kenwood Limited та/або відповідних уповноважених представників De'Longhi Group. Торгова марка «Kenwood», інші торгові марки, фірмові найменування, фірмові знаки та логотипи, які містяться на Сайті, належать компанії Kenwood Limited та/або іншим компаніям, які входять до складу De'Longhi Group. Використання будь-якої вищевказаної торгової марки, знаку та логотипу та/або іншого матеріалу, що міститься на Сайті, суворо забороняється.